Zarabianie na lokowaniu kryptowalut

Lokaty już od wielu miesięcy nie kojarzą się z zyskiem – niskie stopy procentowe w połączeniu z wysoką inflacją sprawiają, że nie depozyty w bankach coraz rzadziej są opłacalne. Istnieje jednak ciekawa alternatywa – zarabianie na lokowaniu kryptowalut.  Wysoko oprocentowane lokaty w kryptowalutach takich jak Bitcoin pozwalają zarabiać również na różnicach kursów.

Na czym polega zarabianie na lokowaniu kryptowalut?

Inwestowanie w kryptowaluty może być bardzo opłacalne – w przeciągu pięciu pierwszych lat obecności na rynku Bitcoin wzrósł o 8000%. Wiele z osób, które kilka lat temu zdecydowały się rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty dzisiaj może cieszyć się bogactwem. Oczywiście, zawsze musimy liczyć się z ryzykiem jaki powoduje znaczna zmienność kursów. Wraz z rosnącą popularnością kryptowalut powstają jednak nowe możliwości zarabiania. Warto zwrócić uwagę chociażby na platformę Celsius Network, która umożliwia lokowanie kryptowalut i zarabianie na odsetkach. Jak to działa? Na początek należy zainstalować Portfel Celsius Network – jest to portfel kryptowalut, który pozwala także na zarabianie na depozytach oprocentowanych do 17% w skali roku. Po zainstalowaniu aplikacji na IoS lub Android uzyskasz dostęp do wielu bardzo przydatnych funkcjonalności.

Poznaj wszystkie funkcjonalności oferowane przez platformę Celsius Netfork

  • możliwość zarabiania odsetek od zgromadzonych środków – lokata Bitcoin 4,13% w skali roku, Etereum 3,82% – a w przypadku zgromadzenia bonusów dla posiadaczy tokenów CEL oprocentowanie może wynieść nawet 17% – to pozwala na gwarantowany zysk z inwestycji w kryptowaluty – do tego oczywiście zawsze istnieje szansa, że ich kurs wzrośnie.
  • możliwość uzyskania pożyczki w dolarach amerykańskich  pod zastaw kryptowalut;
  • możliwość zaciągania pożyczek w kryptowalutach;
  • wszystkie najważniejsze funkcjonalności standardowych portfeli kryptowalut;
  • możliwość nabywania tokenów CEL i dodatkowe bonusy dla osób, które wybiorą to rozwiązanie;
  • wygodne płatności CelPay.

Więcej o zarabianiu na lokowaniu kryptowalut możesz przeczytać na przykład na portalu https://www.kryptoporadnik.pl/celsius-network-trzymaj-kryptowaluty-w-portfelu-i-zarabiaj-na-wysoko-oprocentowanych-lokatach/.

Dodaj komentarz