Leasing maszyn budowlanych – skorzystaj z ClickLease!

Leasing maszyn budowlanych –  skorzystaj z ClickLease!

Maszyny i urządzenia to podstawa prawidłowego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Dzięki nim możliwe jest świadczenie kompleksowych usług, a także rozwój firmy. Wielokrotnie przedsiębiorcy mają problem z pozyskaniem pieniędzy na zakup nowych maszyn, dlatego z pomocą przychodzi leasing maszyn budowlanych. W ClickLease możliwe jest skorzystanie z tej formy finansowania nawet przez nowo powstałe przedsiębiorstwa. Dlaczego warto skorzystać z leasingu na zakup urządzeń? Dowiesz się z poniższego artykułu. 

Czym jest leasing w ClickLease?

Leasing to forma finansowania, dzięki której możliwy jest zakup maszyn, bez jednorazowej utraty dużych środków. Oferta w ClickLease to wyjście naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw już funkcjonujących oraz tych, które dopiero co wchodzą na rynek i borykają się z brakiem środków na zakup maszyn, a tym samym rozwój przedsiębiorstwa. Kontaktując się z doradcą, omówione zostaną wszystkie szczegóły oferty, a po ich akceptacji możliwe jest podpisanie umowy leasingowej. Wszystko odbywa się elektronicznie, dzięki temu istnieje możliwość zaoszczędzenia czasu. Na końcowym etapie firma musi jedynie odebrać maszynę. Po tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć pracę i rozwijać swoją firmę. Pamiętajmy, że leasing na maszyny budowlane pozwala na wykup urządzenia zaraz po zakończeniu umowy. 

Jakie maszyny są dostępne?

ClickLease to firma, dzięki której możliwe jest skorzystanie z oferty aż 40 przedsiębiorstw leasingowych. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. To leasing koparki, wywrotki, podnośnika, dźwigu, spycharki, ładowarki, maszyn drogowych, wózków widłowych i wielu innych. Co istotne, to nie tylko drogie i nowe maszyny, ale również te używane, w świetnym stanie. Umożliwia to zakup wszystkim osobom, nawet tym którzy nie posiadają wiele środków na zapłatę opłaty wstępnej. Choć w przypadku ClickLease to jedynie 5% wartości maszyny. To niewielka kwota, która zupełnie nie wpłynie na płynność finansową przedsiębiorstwa. To idealny sposób na uniknięcie wysokooprocentowanego kredytu. Koszty rozkładają się równomiernie, a przedsiębiorstwo spłaca comiesięczne raty leasingowe. Co istotne, ClickLease to pośrednik, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów, gdyż od lat pomaga zawierać korzystne umowy leasingowe. 

Leasing na maszyny budowlane – jakie są warunki?

Tak, jak już wspomnieliśmy, oferta obejmuje opłatę wstępną w wysokości 5% wartości maszyny. Dzięki temu pozwala na skorzystanie z oferty wielu przedsiębiorcom, dodatkowo jest ona niezwykle elastyczna. Firma może podpisać umowę na rok lub maksymalnie 84 miesiące tj. 7 lat. Takie warunki sprawiają, że możliwe jest odpowiednie funkcjonowanie przedsiębiorstwa, bez utraty płynności. Dodatkowo w ClickLease możliwe jest skorzystanie z oferty uproszczonego udzielania leasingu, dzięki temu wszystko dzieje się szybko i przebiega bez zakłóceń. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z ubezpieczenia maszyn w firmie, nie tracąc czasu na poszukiwanie odpowiedniej oferty. Na uwagę zasługuje również możliwość wyboru rat. To raty dygresywne, równe lub sezonowe. Dzięki temu każdy klient może wybrać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości. 

Co istotne, oferta jest skierowana również do nowopowstałych firm, które często mogą mieć problem ze skorzystania z oferty leasingu w innych firmach. Wiele przedsiębiorstw, które współpracują z ClickLease, wymaga jedynie dowodu osobistego i dokumentów potwierdzających rejestrację. Dzięki temu można nabyć maszyny bez przeszkód i problemów.

Dodaj komentarz