Idealny wizerunek Twojego przenośnego  stanowiska handlowego

Idealny wizerunek Twojego przenośnego stanowiska handlowego – namioty handlowe

Coraz częściej oferujemy swoje usługi bądź produkty w różnych miejscach Polski, Europy czy nawet świata. W związku z tym, wielu handlowców poszukuje funkcjonalnego i designerskiego rozwiązania, dzięki któremu będą mogli sprawnie sprzedawać swoje usługi czy produkty. Rewelacyjnym rozwiązaniem są namioty handlowe. Czym powinny się charakteryzować? Przyjrzyjmy się im z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!. 

Perfekcyjny namiot handlowy – co powinno go charakteryzować? 

Namiot handlowy to główne narzędzie pracy wielu przedsiębiorców. W związku z koniecznością plenerowego zaoferowania swoich produktów bądź usług, namioty handlowe są najlepszym dostępnym rozwiązaniem.

Każdy konsument „kupuje oczami”. Oznacza to, że jeśli nasze stanowisko będzie prezentować się atrakcyjnie, nowocześnie i designersko, z całą pewnością przyciągnie całą rzeszę potencjalnych klientów. Firma Vitabri doskonale zna potrzeby handlowców, wpisując się w aktualnie panujące trendy mody. 

Funkcjonalność 

Prócz tego, że nasze przenośne stanowisko handlowe powinno prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie, ważne, by było także funkcjonalne oraz praktyczne. W związku z tym, namiot handlowy powinien pozwolić na sprawne rozłożenie oraz złożenie. Rozłożenie swojego stanowiska pracy nie powinno zająć dużo czasu ani wysiłku. Co więcej, ważne także, by namiot handlowy był stabilny. Solidna konstrukcja będzie w stanie ochronić nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu, nawet najbardziej porywisty wiatr, deszcz, czy opady śniegu nie będą dla nas przeszkodą. 

W przypadku zimnych pór roku, wielogodzinne przebywanie w namiocie handlowym powinno być dla nas przyjemnością. Odpowiednią temperaturę zapewnią nam promienniki podczerwieni, które są instalowane bezpośrednio w konstrukcji namiotów. Dzięki temu, nie będzie konieczności używania dodatkowych źródeł ciepła bądź stosowania innych metod w celu ogrzania. 

Liczy się jakość 

Namioty handlowe to produkty, które przede wszystkim powinna cechować najwyższa jakość. Solidne i precyzyjne wykonanie jest gwarancją długoletniego użytkowania w niezmiennej kondycji. Poczyniona inwestycja w związku z zakupem namiotu handlowego najwyżej klasy z całą pewnością zwróci się z nawiązką w krótkim czasie. 

Namioty handlowe od renomowanej marki Vitabri to cenione produkty najwyższej jakości, po które sięgają prawdziwi profesjonaliści. Konstrukcje namiotów są lekkie, a zatem bardzo stabilne. Najnowsze technologie wysięgników gazowych pozwalają na dziecinnie prosty montaż oraz demontaż. W nogach stelażu zamontowano 4-krotny system regulacji wysokości, dzięki czemu będziemy w stanie dopasować wysokość namiotu do naszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Elementy konstrukcyjne wykonane zostały z aluminium, dzięki czemu namioty handlowe są niezwykle trwałe i odporne na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. W celu maksymalnej stabilności całej konstrukcji, krzyżaki namiotów są wzmacniane, a całość skręcana jest przy pomocy śrub INOX. 

Dodatkowe akcesoria do namiotów handlowych

Prócz solidnej konstrukcji namiotu handlowego, w celu najwyższej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług, oraz własnego komfortu pracy, warto postawić na wyposażenie i inne akcesoria najwyżej klasy. Oświetlenie LED, nagrzewnica, systemy lad, półek oraz wieszaków czy stołu handlowe to jedno z podstawowych i koniecznych elementów wyposażenia.

Postaw na namioty handlowe tworzone w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenie, ugruntowaną wiedzę oraz uznanie dotychczasowych użytkowników. Do dzieła!. 

Dodaj komentarz