Reklama na wakacjach – plażowe ręczniki reklamowe

Kanały wykorzystywane obecnie do dotarcia do potencjalnych klientów często ograniczają się do wydarzeń organizowanych w szeroko pojętym Internecie i portalach społecznościowych. Pomimo dużej popularności tego typu narzędzi reklamowych, nadal konieczne jest zapewnienie pewnej identyfikacji wizualnej firmy i jej wypromowanie za pośrednictwem tradycyjnych mediów. To pozwoli na upowszechnienie pożądanego wizerunku marki, a także umożliwi jego identyfikację wśród odbiorców. Do takich rozwiązań zaliczają się wszelkie gadżety reklamowe którymi obdarowywani są pracownicy firmy, klienci, partnerzy biznesowi.

Gadżety reklamowe – czy to doceniana forma reklamy?

Powszechny rozwój reklamy w celu tworzenia przekazów w telewizji, Internecie i radiu spowodował, że tradycyjna reklama papierowa lub drukowana popadła w niełaskę i zaczęła zanikać w wielu firmach. Niezmienne popularne jest wykorzystanie gadżetów reklamowych, często rozdawanych klientom przez przedstawicieli handlowych lub podczas różnego rodzaju wydarzeń. Te gadżety dostępne są w postaci: długopisów, teczek, maskotek, koszulek, toreb, ręczników itd.

Wykorzystanie tego typu reklamy pozwala na zapoznanie odbiorców z marką, zapoznanie się z jej nazwą i logo nie tylko posiadaczom gadżetów, ale także osobom trzecim, które widząc cudzą torbę mimowolnie i nieświadomie zwróć uwagę na logo. Choć często są to działania typowo nieświadome dla klienta, podświadomie tworzy on wizerunek tej marki, przechowuje go w pamięci, która może nieświadomie przywołać nazwę firmy w nieoczekiwanym momencie.

Do gadżetów reklamowych należą np.:

 • Pendrive reklamowe.
 • Gadżety antystresowe.
 • Magnesy i memoklipsy.
 • Wizytowniki.
 • Kosmetyczki.
 • Zestawy porcelanowe.
 • Apteczki.
 • Leżaki, parasole, ręczniki plażowe.
 • Narzędzia.
 • Słodycze itp.

Gadżety reklamowe mogą mieć dla marki ogromną moc promocyjną. Jednak ważne jest, aby zwracać uwagę na szczegóły i aspekty, na przykład wykonanie gadżetów. Linie reklamowe, aby dotrzeć do dużej liczby odbiorców, powinny być tworzone zgodnie z rozwojem środowiska naturalnego, gdyż temat ten dominuje obecnie w umysłach odbiorców. Niezawodna, a przede wszystkim zgodna z tożsamością firmy, reklama może przyciągnąć dużą liczbę odbiorców, którzy dadzą marce niezbędne zaufanie.

Ręczniki plażowe reklamowe z nadrukiem logo

Ręczniki plażowe reklamowe z nadrukiem logo (dostępne np. w ofercie sklepu Reklamowe24 – https://gadzety-reklamowe.com/section2/214-Reczniki_plazowe-1.html) w świecie nowoczesnego biznesu śmiało można nazwać najbardziej udanym rozwiązaniem np. dla dużych kampanii reklamowych, a także po prostu dla tych firm, które lubią demonstrować swój firmowy styl w tak małych, ale znaczących elementach. Korzystanie z ręczników plażowych reklamowych to naprawdę dobry ruch, ponieważ w tym przypadku właściciel tego przydatnego prezentu, otrzymawszy pozytywne emocje, potraktuje markę bardziej przychylnie.

Jakie ręczniki plażowe reklamowe wybrać?

 • Ręcznik bawełniany z tkaniny frotte o wysokiej gramaturze, z dekoracyjną bordiurą.
 • Ręcznik bambusowy z tkaniny frotte z dekoracyjną bordiurą z satynowymi wstawkami.
 • Ręcznik plażowy reklamowy z mikrofibry.
 • Ręcznik plażowy reklamowy z poduszką.
 • Okrągły ręcznik plażowy reklamowy z bawełny.

Ręczniki do hoteli, basenów czy siłowni można określić jako ugruntowany standard obsługi, który często charakteryzuje firmę od najbardziej pozytywnej strony. Ręczniki pamiątkowe, na których widnieją symbole marki, pozwalają wykazać maksymalną troskę o klienta i podkreślić szacunek firmy do niego.

Puszyste ręczniki plażowe reklamowe z nadrukiem logo są bardzo często wręczane partnerom lub klientom jako prezent lub nagroda w imprezie promocyjnej. Ten produkt jest uniwersalny i odpowiedni dla firmy w niemal każdej dziedzinie działalności. Jeśli chcesz wykorzystać je jako gadżety reklamowe, to Twoje logo i nazwa nadrukowane na tych produktach przez długi czas będą budzić wśród właścicieli przyjemne skojarzenia z domowym komfortem.

Dodaj komentarz