5 kobiecych cech, które przyciągają mężczyzn najbardziej

To nie prawda, że podobasz się mężczyznom tylko dlatego, że jesteś kobietą! Musiałoby to oznaczać, że sam fakt posiadanie konkretnej płci czyni z nas osoby atrakcyjne. Jest to oczywista nieprawda, choć to właśnie to, jacy jesteśmy, najbardziej pozwala nam zyskać w oczach innych. Jeśli zastanawiasz się, czy posiadasz coś, co podbije serca ludzi wokół, koniecznie zapoznaj się z tą listą!

Zaradność i radzenie sobie z konfliktami

Kobiety samodzielne to wspaniałe partnerki życiowe. Żaden mężczyzna poszukujący poważnego związku nie zwiąże się z osobą, która nie potrafi sama załatwić swoich spraw. To samo tyczy się rozwiązywania konfliktów. Radzenie sobie z nimi czyni Cię nie tylko wspaniałą mediatorką, ale pokazuje też, że nie boisz się zawalczyć o swoje i że łatwo się nie poddajesz. Zgrywanie niesamodzielnej to dobra strategia tylko, gdy chcemy zaciągnąć kogoś do łóżka na jedną przygodę, jednak szukając związku na dłużej, warto od początku pokazywać, że nie dasz sobie wejść na głowę.

Dobre poczucie humoru

Wiele kobiet pomimo dobrego poczucia humoru, unika mówienia żartów, zwłaszcza takich, które mogą zostać odebrane za niestosowne. Dzieje się tak dlatego, że kobiety są bardziej wrażliwe na uczucia innych i bardziej skupiają się na tym, co inni sobie o nich pomyślą. Dlatego to kobiety częściej nazywane są tymi pozbawionymi poczucia humoru i stąd też wielu mężczyzn bardzo docenia dziewczyny, które potrafią śmiać się z siebie i opowiedzieć dobry żart. Dodatkowym atutem będzie niepsucie żartów, co również może nam się zdarzyć, często nieświadomie i zupełnie nieintencjonalnie.

Poczucie stylu i umiejętność kreowania własnego wyglądu

Nie chodzi o nadążanie za modą czy ślepe podążanie za nią, wręcz przeciwnie. Mężczyźni cenią sobie te kobiety, które potrafią wypracować swój wyjątkowy styl i trzymać się go bez względu na zmieniające się trendy. To nie tylko siła charakteru, ale także indywidualność sprawiają, że ta cecha przyciąga do nas najbardziej. Dzięki niej wyróżniamy się i tworzymy siebie jako odrębne i wyjątkowe jednostki w świecie tak samo wyglądających dziewczyn w ubraniach z sieciówek. Wyróżnianie się na tle innych dodatkowo przyciągnie do Ciebie spojrzenia potencjalnych kandydatów na partnera.

Poczucie obowiązku i wywiązywanie się z obietnic

Wiele osób ma z tym problem w dzisiejszym świecie. Dużo obiecujemy, potem o tym zapominamy i nie wywiązujemy się z niczego. Dlatego wszyscy, nie tylko nasi potencjalni partnerzy, będą bardzo cieszyć się, jeśli odkryją u nas obowiązkowość. Wiąże się to z dużą ilością dodatkowych cech, takich jak punktualność czy uczciwość. W ten sposób jesteśmy w stanie zbudować trwałe i mocne relacje. Poczucie obowiązku to dodatkowy plus w rozwoju naszej kariery i budowaniu swojego zespołu w pracy. W związku pomaga to między innymi w rozplanowaniu obowiązków i codziennych zadań.

Samokrytyka i przyznawanie się do błędów

Nikt nie lubi osób, które winę za swoje porażki zwalają na innych, ale wszyscy cenimy sobie tych, którzy potrafią schować dumę do kieszeni i po prostu przeprosić. Takie umiejętności chcemy widzieć u swoich partnerów. To samo dotyczy samokrytyki. Nikt nie jest nieomylny i każdy może popełnić jakiś błąd, ale nie wszyscy są gotowi go w sobie znaleźć i zmienić. Takie umiejętności pomogą wam również w zażegnywaniu jakichkolwiek konfliktów, które pojawią się między wami. Będziecie mogli spokojnie wytłumaczyć sobie, o co chodzi i wspólnie znaleźć zadowalający was kompromis.

Dodaj komentarz