Lunchbox od FitApetit zadba o Twoje 3 główne posiłki w ciągu dnia

Catering dietetyczny FitApetit Warszawa to nie tylko bogactwo smaków i nieszablonowych potraw, chociaż fani klasycznej polskiej kuchni również znajdą coś dla siebie, ale przede wszystkim zdrowy styl życia, regularność posiłków i odpowiednia liczba kalorii jakiej potrzebujesz aby funkcjonować każdego dnia. Nie musisz martwić się o zakupy i czas spędzony w kuchni – gotowe dania od FitApetit trafiają prosto pod Twoje drzwi.

Nie mam przekonania do diety pudełkowej

Dieta pudełkowa nie jest najtańszym rozwiązaniem, chociaż to wszystko zależy od tego jak się odżywiasz, gdzie się stołujesz i ile miesięcznie wydajesz na jedzenie i przekąski. Być może kwoty będą podobne, różnica w cenie nieznaczna, a korzyści ze zmiany na wagę złota. Jeżeli nie masz przekonania do diety pudełkowej i obawiasz się jakości świadczonych usług, albo co gorsza, że przygotowane potrawy nie będą Ci smakowały, zacznij od zamówienia samego obiadu na dwa dni. Catering Warszawa daje Ci do wyboru kilka różnych wariantów ze swojego menu, więc możesz wybrać opcje wegetariańską lub wege, opcje z mięsem lub rybami, a nawet jeżeli nie tolerujesz glutenu FitApetit zadba o odpowiednio przyrządzony posiłek. Zamów to co lubisz i zjesz ze smakiem. Jeżeli ta próba zda egzamin, a Ty będziesz zadowolony, możesz śmiało zmienić pakiet.

Lunchbox – śniadanie, obiad i kolacja

Catering dietetyczny w Warszawie dostarcza swoje posiłki w trzech opcjach: sam obiad (ale to już masz przetestowane), lunchbox – śniadanie, obiad i kolacja lub 5 posiłków, czyli tak naprawdę opcja lunchbox z drugim śniadaniem i podwieczorkiem. Najwięcej trudności zawsze sprawia nam przygotowanie śniadania – bo w biegu wychodzimy do pracy lub szkoły i nie mamy czasu go zjeść, obiadu – bo to zazwyczaj najbardziej czasochłonny posiłek jeżeli chodzi o przyrządzanie i kolacji, bo wracając po pełnym wrażeń dniu, nie mamy czasu i ochoty na zakupy, a w domu czeka na nas pusta lodówka.

W tej sytuacji lunchbox z 3 głównymi posiłkami wydaje się być optymalny i najbardziej rozsądny. Jest też bardzo atrakcyjny pod kątem ceny.  Pamiętaj, że te wszystkie małe kroki, zmiany w żywieniu, zadbanie o regularność dzięki gotowym potrawom od Catering Warszawa, mają korzystny wpływ nie tylko na Twoje samopoczucie i zdrowie, ale również o sylwetkę.

Dodaj komentarz